Søk etter kunstner, tittel eller stil – for eksempel Monet, Stjernenatt, impresjonisme, Hokusai-bølgen, akt. Beskriv scenen – for eksempel grønn eng, abstrakt med mye rødt, mørkt oljemaleri, stående akt ved et tre.

Piet Mondrian (1872-1944), Komposisjon i grått og oker, 1918 av Piet Mondrian

Piet Mondrian (1872-1944), Komposisjon i grått og oker, 1918

(Piet Mondrian (1872–1944), Composition in Grey and Ochre, 1918)


Piet Mondrian

€ 124.18
Enthält 0% MwSt.
   Konfigurer kunsttrykk
Udatert  ·  Fotografie  ·  Bilde ID: 685332

Konstruktivisme, De Stijl

Piet Mondrian (1872-1944), Komposisjon i grått og oker, 1918 · Piet Mondrian. Tilgjengelig som kunsttrykk på lerret, fotopapir, akvarelltavle, ubestrøket papir eller japansk papir.
Houston, Museum Of Fine Arts / akg-images
AR/3D   Se i 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Legg til favoritter    Velg veggfarge    Vis maleriet i et rom
0 Vurderinger

Konfigurer kunsttrykk

Bilderamme

Medium og blindramme

Glass og passepartout

Diverse og ekstrautstyr

 Lagre / sammenligne konfigurasjon
Preview Icon

Oppsummering

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 124.18
(inkl. 20% MwSt)
   Legg i handlekurv

Bildschärfe: PERFEKT

Skulle du ønske justeringer av lysstyrke og farge, eller en tilpasset beskjæring av bildet, gjør vi gjerne disse endringene uten ekstra kostnad for deg. Værsåsnill ikke nøl med å kontakte oss.

Lignende kunstverk valgt for deg

Komposisjon med rutenett 1, 1918 Sammensetning II Tableau nr. 1 Sammensetning (nr. IV) hvitblå Tableau nr. I med rødt, blått, gult, svart og grått Komposisjon med rutenett 2, 1915 tablå nr. 1; Komposisjon i Linie og Color Tableau nr. 1; Komposisjon nr. 1; Compositie 7 Tabell II Komposisjon I Komposisjon nr. VI; Komposisjon 9; Blå fasade Komposisjon med rødt, gult og blått Tableau 1, med rødt, svart, blått og gult, 1921 Tableau II Komposisjon I, 1920 Komposisjon nr. II med linjer og farge Komposisjon med rødt, svart, gult, blått og grått Farget glasssammensetning VIII Rytme av svarte linjer Komposisjon I Samtidig komposisjon Sammensetning (ren maling) Komposisjon med rødt, gult, svart, blått og grått, 1921 Komposisjon i dissonanser, 1919. Komposisjon med gult, rødt, svart, blått og grått Untitled Abstract Abstract Komposisjon 17, 1919 Kontra-komposisjon av dissonanser, XVI, 1925 Komposisjon med gitterverk 7
Vis flere lignende kunstverk

Lignende kunstverk valgt for deg

Komposisjon med rutenett 1, 1918 Sammensetning II Tableau nr. 1 Sammensetning (nr. IV) hvitblå Tableau nr. I med rødt, blått, gult, svart og grått Komposisjon med rutenett 2, 1915 tablå nr. 1; Komposisjon i Linie og Color Tableau nr. 1; Komposisjon nr. 1; Compositie 7 Tabell II Komposisjon I Komposisjon nr. VI; Komposisjon 9; Blå fasade Komposisjon med rødt, gult og blått Tableau 1, med rødt, svart, blått og gult, 1921 Tableau II Komposisjon I, 1920 Komposisjon nr. II med linjer og farge Komposisjon med rødt, svart, gult, blått og grått Farget glasssammensetning VIII Rytme av svarte linjer Komposisjon I Samtidig komposisjon Sammensetning (ren maling) Komposisjon med rødt, gult, svart, blått og grått, 1921 Komposisjon i dissonanser, 1919. Komposisjon med gult, rødt, svart, blått og grått Untitled Abstract Abstract Komposisjon 17, 1919 Kontra-komposisjon av dissonanser, XVI, 1925 Komposisjon med gitterverk 7
Vis flere lignende kunstverk

Andre kunstrykk av Piet Mondrian

Komposisjon nr. VII, 1913 Komposisjon med stort rødt plan, gult, svart, grått og blått, 1921 Rødt tre Komposisjon C; Komposisjon nr. III; Komposisjon med rødt, gult Kveld: Det røde treet, 1908-10 Det grå treet, 1911 Komposisjon med blått Skog ved Oele Komposisjon Komposisjon nr. III, med rødt, blått, gult og svart, 1929 Vindmølle Tableau nr. Komposisjon med rødt, gult og blått Ved havet Komposisjon I
Oppdag flere verk av Piet Mondrian

Andre kunstrykk av Piet Mondrian

Komposisjon nr. VII, 1913 Komposisjon med stort rødt plan, gult, svart, grått og blått, 1921 Rødt tre Komposisjon C; Komposisjon nr. III; Komposisjon med rødt, gult Kveld: Det røde treet, 1908-10 Det grå treet, 1911 Komposisjon med blått Skog ved Oele Komposisjon Komposisjon nr. III, med rødt, blått, gult og svart, 1929 Vindmølle Tableau nr. Komposisjon med rødt, gult og blått Ved havet Komposisjon I
Oppdag flere verk av Piet Mondrian

Utdrag fra våre bestselgere

Jegere i snøen (vinter) Sletten ved Auvers, 1890 Fiskerens hus, Varengeville Skjæra Plakat for de olympiske leker 1936, Berlin, 1936 Den stille elven, 1913 Melankoli, 1514 Rismarkene i Asakusa under Hanefestivalen, ca. 1857 Drømmeren Apokalypsens fire ryttere, ca. 1498 P. Modersohn-Becker, pikehode Malcesine ved Gardasjøen En månebelyst gate. To elskende ved en port De dødes øy. 1883 (Tredje versjon av fem) Dyrefabel: tiger og slange i kamp i en urskog
Vis flere kunstverker

Utdrag fra våre bestselgere

Jegere i snøen (vinter) Sletten ved Auvers, 1890 Fiskerens hus, Varengeville Skjæra Plakat for de olympiske leker 1936, Berlin, 1936 Den stille elven, 1913 Melankoli, 1514 Rismarkene i Asakusa under Hanefestivalen, ca. 1857 Drømmeren Apokalypsens fire ryttere, ca. 1498 P. Modersohn-Becker, pikehode Malcesine ved Gardasjøen En månebelyst gate. To elskende ved en port De dødes øy. 1883 (Tredje versjon av fem) Dyrefabel: tiger og slange i kamp i en urskog
Vis flere kunstverker


Dette mener kundene våre om oss



Ofte stilte spørsmål om Meisterdrucke


Det er enkelt å skreddersy dine kunsttrykk hos Meisterdrucke. Den intuitive prosessen gjør det mulig å designe et kunstverk etter egne ønsker: Velg ramme, bildestørrelse og trykkmedium, og legg til glass eller spennramme. Vi tilbyr også tilpassede alternativer som passepartout, rammelister og avstandslister. Kundestøtte er tilgjengelig for å hjelpe deg med å designe ditt perfekte kunstverk.

Hos Meisterdrucke har du en unik mulighet til å visualisere kunstverket du har tilpasset direkte i ditt eget rom. For en skreddersydd forhåndsvisning laster du bare opp et bilde av rommet, og du får se kunstverket i de rette omgivelsene. Hvis du besøker nettsiden vår via en mobilenhet (mobil eller nettbrett), vil våre AR-funksjoner gi bildet ditt liv og projisere det i rommet ditt. En unik opplevelse som kombinerer kunst og teknologi på en særegen måte.

Det å velge medium handler ofte om personlig smak. For å gi deg en bedre idé om sluttresultatet, viser vi deg bilder for hvert medium. For en holistisk opplevelse tilbyr vi til og med et prøveeksemplar av alle papirvarianter slik at du ikke trenger å ta avgjørelsen utelukkende basert på det visuelle. Settet med prøveeksemplarer er helt gratis – du betaler kun for frakt. Du kan bestille prøvesettet her.

Ikke bekymre deg. Hos Meisterdrucke behandler vi ikke bestillinger mekanisk. Vi ser gjennom hver bestilling manuelt. Hvis det er uoverensstemmelser eller noe rart med konfigurasjonen, kontakter vi deg umiddelbart. Våre imøtekommende og tålmodige kundeagenter er selvsagt også på plass for å hjelpe deg med konfigurasjonen. Vi justerer bildet sammen med deg via telefon eller e-post, slik at sluttresultatet imøtekommer forventningene dine.


Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andre språl

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.no