Søk etter kunstner, tittel eller stil – for eksempel Monet, Stjernenatt, impresjonisme, Hokusai-bølgen, akt. Beskriv scenen – for eksempel grønn eng, abstrakt med mye rødt, mørkt oljemaleri, stående akt ved et tre.

Hans Makarts prosesjon av byen Wien av Hans Makart

Hans Makarts prosesjon av byen Wien

(Hans Makarts procession of the city Vienna)


Hans Makart

€ 87.83
Enthält 0% MwSt.
   Konfigurer kunsttrykk
1881  ·  chromolithograph  ·  Bilde ID: 1506571

Romantikken

Hans Makarts prosesjon av byen Wien · Hans Makart. Tilgjengelig som kunsttrykk på lerret, fotopapir, akvarelltavle, ubestrøket papir eller japansk papir.
Osterreichische Nationalbibliothek, Vienna, Austria / Bridgeman Images
AR/3D   Se i 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Legg til favoritter    Velg veggfarge    Vis maleriet i et rom
0 Vurderinger

Konfigurer kunsttrykk

Bilderamme

Medium og blindramme

Glass og passepartout

Diverse og ekstrautstyr

 Lagre / sammenligne konfigurasjon
Preview Icon

Oppsummering

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 87.83
(inkl. 20% MwSt)
   Legg i handlekurv

Bildschärfe: PERFEKT

Skulle du ønske justeringer av lysstyrke og farge, eller en tilpasset beskjæring av bildet, gjør vi gjerne disse endringene uten ekstra kostnad for deg. Værsåsnill ikke nøl med å kontakte oss.

Lignende kunstverk valgt for deg

Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Prosesjon av hyllest til ære for keiser Franz Joseph I av Østerrike (1830-1916) Hans Makarts prosesjon av byen Wien Transport av en ekteseng etter bryllupet til bønder fra Eger (nå Ched) i Böhmen (nå Tsjekkia) (akvarell på papir) Hans Makarts prosesjon av byen Wien Triumfvognen Ute blåser sommervinden Brudeprosesjon, ca. 1820-30 (fargegravering) Bacchus triumf A Florentine Festival: The Arrival of the Provisions Tittelside fra Parade, Høyveien Kamper og triumfer Napoleon Bonaparte (1769-1821) på vei til Notre-Dame for sin kroning, 2. desember 1804 Bacchus triumf Triomf van Bacchus Delft parade av 1862, tredje gruppe Fjerde Lustrum ved Royal Academy i Delft - Ao. 1862 - Costumed Optogt (serietittel på objekt) Promenade på Boulevard des Italiens i Paris, tidlig på 1800-tallet (farget gravering) Kamper og triumfer nr. 5: Bacchus Utkast til festtoget 1879 - Hagebruk "An Insubordinate Gate Keeper", gravert av R.G. Reeve (fl.1811-37) pub. av Thomas McLean Kvinne som pisker en Satyr En leksjon vestover eller et morgenbesøk hos Betty Cole, Hammersmith Turnpike ca. 1782 (trykk) En utsikt over boulevardene i Paris med de nye vognene, 1828 (fargegravering) Antikkens historie. Hellas. Bryllupsfest ... (gravering) Regence Gobelins billedvev med historien om Don Quixote, 1717-18
Vis flere lignende kunstverk

Lignende kunstverk valgt for deg

Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Hans Makarts prosesjon av byen Wien Prosesjon av hyllest til ære for keiser Franz Joseph I av Østerrike (1830-1916) Hans Makarts prosesjon av byen Wien Transport av en ekteseng etter bryllupet til bønder fra Eger (nå Ched) i Böhmen (nå Tsjekkia) (akvarell på papir) Hans Makarts prosesjon av byen Wien Triumfvognen Ute blåser sommervinden Brudeprosesjon, ca. 1820-30 (fargegravering) Bacchus triumf A Florentine Festival: The Arrival of the Provisions Tittelside fra Parade, Høyveien Kamper og triumfer Napoleon Bonaparte (1769-1821) på vei til Notre-Dame for sin kroning, 2. desember 1804 Bacchus triumf Triomf van Bacchus Delft parade av 1862, tredje gruppe Fjerde Lustrum ved Royal Academy i Delft - Ao. 1862 - Costumed Optogt (serietittel på objekt) Promenade på Boulevard des Italiens i Paris, tidlig på 1800-tallet (farget gravering) Kamper og triumfer nr. 5: Bacchus Utkast til festtoget 1879 - Hagebruk "An Insubordinate Gate Keeper", gravert av R.G. Reeve (fl.1811-37) pub. av Thomas McLean Kvinne som pisker en Satyr En leksjon vestover eller et morgenbesøk hos Betty Cole, Hammersmith Turnpike ca. 1782 (trykk) En utsikt over boulevardene i Paris med de nye vognene, 1828 (fargegravering) Antikkens historie. Hellas. Bryllupsfest ... (gravering) Regence Gobelins billedvev med historien om Don Quixote, 1717-18
Vis flere lignende kunstverk

Andre kunstrykk av Hans Makart

Keiser Karl Vs (1500-58) inntog i Antwerpen i 1520, 1878 Haremet En japansk kvinne, omkring 1870 De fem sansene: Synet Lysets seier over mørket, 1883-84 Portrett av en kvinne, 1870-1880-årene Jakten på Nilen Sommeren Sittende portrett av grevinne Gabrielle Louise Marie Duchâtel (1854–1889), kone til den franske ambassadøren i Wien Kleopatra, 1875 Havfruene og tigeren, 1872-73 Anna von Waldberg (1831-1884) Skuespillerinne Charlotte Wolter som Messalina (olje på lerret) Ariadnes triumf (olje på lerret) Innhøsting … (maleri på lerret)
Oppdag flere verk av Hans Makart

Andre kunstrykk av Hans Makart

Keiser Karl Vs (1500-58) inntog i Antwerpen i 1520, 1878 Haremet En japansk kvinne, omkring 1870 De fem sansene: Synet Lysets seier over mørket, 1883-84 Portrett av en kvinne, 1870-1880-årene Jakten på Nilen Sommeren Sittende portrett av grevinne Gabrielle Louise Marie Duchâtel (1854–1889), kone til den franske ambassadøren i Wien Kleopatra, 1875 Havfruene og tigeren, 1872-73 Anna von Waldberg (1831-1884) Skuespillerinne Charlotte Wolter som Messalina (olje på lerret) Ariadnes triumf (olje på lerret) Innhøsting … (maleri på lerret)
Oppdag flere verk av Hans Makart

Utdrag fra våre bestselgere

Le Lavandou Valmueåker Lite hagespøkelse Una og løven, fra Spensers The Faerie Queene, 1880 Verdens skapelse, som fremstiller jordens kosmiske sfære (Boble). Baksiden av fløyene på triptyket «Lystenes hage». Maleri av Hieronymus Van Aeken (Aken), kalt Hieronymus Bosch (1450-1516) Kvinne ved vinduet Neptuns hester, 1892 Lekende former Havlandskap nær Les Saintes-Maries-de-la-Mer Portrett av en kvinne, 1909 Salamanderdammen, 1932 Utsikt over Kairouan Etter en storm, 1903 Filosofi Jumantsubo-sletten i Susaki nær Fukagawa, 1857
Vis flere kunstverker

Utdrag fra våre bestselgere

Le Lavandou Valmueåker Lite hagespøkelse Una og løven, fra Spensers The Faerie Queene, 1880 Verdens skapelse, som fremstiller jordens kosmiske sfære (Boble). Baksiden av fløyene på triptyket «Lystenes hage». Maleri av Hieronymus Van Aeken (Aken), kalt Hieronymus Bosch (1450-1516) Kvinne ved vinduet Neptuns hester, 1892 Lekende former Havlandskap nær Les Saintes-Maries-de-la-Mer Portrett av en kvinne, 1909 Salamanderdammen, 1932 Utsikt over Kairouan Etter en storm, 1903 Filosofi Jumantsubo-sletten i Susaki nær Fukagawa, 1857
Vis flere kunstverker


Dette mener kundene våre om oss



Ofte stilte spørsmål om Meisterdrucke


Det er enkelt å skreddersy dine kunsttrykk hos Meisterdrucke. Den intuitive prosessen gjør det mulig å designe et kunstverk etter egne ønsker: Velg ramme, bildestørrelse og trykkmedium, og legg til glass eller spennramme. Vi tilbyr også tilpassede alternativer som passepartout, rammelister og avstandslister. Kundestøtte er tilgjengelig for å hjelpe deg med å designe ditt perfekte kunstverk.

Hos Meisterdrucke har du en unik mulighet til å visualisere kunstverket du har tilpasset direkte i ditt eget rom. For en skreddersydd forhåndsvisning laster du bare opp et bilde av rommet, og du får se kunstverket i de rette omgivelsene. Hvis du besøker nettsiden vår via en mobilenhet (mobil eller nettbrett), vil våre AR-funksjoner gi bildet ditt liv og projisere det i rommet ditt. En unik opplevelse som kombinerer kunst og teknologi på en særegen måte.

Det å velge medium handler ofte om personlig smak. For å gi deg en bedre idé om sluttresultatet, viser vi deg bilder for hvert medium. For en holistisk opplevelse tilbyr vi til og med et prøveeksemplar av alle papirvarianter slik at du ikke trenger å ta avgjørelsen utelukkende basert på det visuelle. Settet med prøveeksemplarer er helt gratis – du betaler kun for frakt. Du kan bestille prøvesettet her.

Ikke bekymre deg. Hos Meisterdrucke behandler vi ikke bestillinger mekanisk. Vi ser gjennom hver bestilling manuelt. Hvis det er uoverensstemmelser eller noe rart med konfigurasjonen, kontakter vi deg umiddelbart. Våre imøtekommende og tålmodige kundeagenter er selvsagt også på plass for å hjelpe deg med konfigurasjonen. Vi justerer bildet sammen med deg via telefon eller e-post, slik at sluttresultatet imøtekommer forventningene dine.


Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andre språl

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.no