Søk etter kunstner, tittel eller stil – for eksempel Monet, Stjernenatt, impresjonisme, Hokusai-bølgen, akt. Beskriv scenen – for eksempel grønn eng, abstrakt med mye rødt, mørkt oljemaleri, stående akt ved et tre.

Lot og hans datter, 1537, av Albrecht Altdorfer

Lot og hans datter, 1537,

(Lot and his daughter, 1537, )

Albrecht Altdorfer

€ 117.1
Enthält 0% MwSt.
   Konfigurer kunsttrykk
1537  ·  Öl auf Leinwand  ·  Bilde ID: 40113

Renessanse  ·  Blandet nakenbilder og erotisk

Lot og hans datter, 1537, · Albrecht Altdorfer
Kunsthistorisches Museum, Vienna, Austria / Bridgeman Images
AR/3D   Se i 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Legg til favoritter    Velg veggfarge    Vis maleriet i et rom
0 Vurderinger

Konfigurer kunsttrykk

Bilderamme

Medium og blindramme

Glass og passepartout

Diverse og ekstrautstyr

 Lagre / sammenligne konfigurasjon
Preview Icon

Oppsummering

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 117.1
(inkl. 20% MwSt)
   Legg i handlekurv

Bildschärfe: PERFEKT

Skulle du ønske justeringer av lysstyrke og farge, eller en tilpasset beskjæring av bildet, gjør vi gjerne disse endringene uten ekstra kostnad for deg. Værsåsnill ikke nøl med å kontakte oss.

Andre kunstrykk av Albrecht Altdorfer

Landskap med slott, ca. 1525 Slaget ved Issus, eller Alexander den stores seier, 1529 Den hellige natt Kristi fødsel, ca. 1513 Slaget ved Alexander ved Issus, 1529 Landskap med gangbro Lot og hans døtre, 1537 Landskap av tre med Saint George som kjemper mot dragen Stor gran, ca 1517-1520. 00228 Halshugging av den hellige Katarina, ca. 1505-10 Donaulandskap med Castle Worth, ca. 1522-25 (pergament på bøk) Slaget ved Issos (eller Issos) vunnet av Alexander den store i 333 f.Kr. Maleri av Albrecht Altdorfer (1480-1538) 1529 Dim 158x120 cm München, Alte Pinakothek - Slaget ved Isses (333 f.Kr.) - Maleri av Albrecht Altdorfer (1480) 1538), olje på tre Lot og hans datter, 1537, Sarmingstein ved Donau, 1500-tallet Fødselen Adam og Eva spiser den forbudte frukten, ca. 1513
Oppdag flere verk av Albrecht Altdorfer

Andre motiv fra kategorien Blandet nakenbilder og erotisk

Erotisk skulptur, hinduistisk tempel, Khajuraho, India, 950 - 1050 Erotisk skulptur, hinduistisk tempel, Khajuraho, India, 950 - 1050 Jomfruen, fra stjernetegnene (se også 196701 til 196710) Naken kvinne og naken mann Gullalderen Nakne kropper, 1868 Psyche formidlet av Zephyrs til Valley of Pleasure, 1826 Fylkestingsvalget, eventyrene til en formann på vei til valglokalet i Essex De store badegjestene Erotisk scene, 1800-tallet Erotisk scene, 1744-45 Erotisk maleri, sent Qing-dynastiet Musikk høres søtest ut når du er på det rislende havet Nymfer som danser og lager musikk ved et basseng på en skogkledd bakketopp med den apuliske hyrden Mazeppa, 1827
Se mer fra "Blandet nakenbilder og erotisk"

Utdrag fra våre bestselgere

Grützner benediktinermunk med vin i løpet av en halvliter Skolen i Athen, fra Stanza della Segnatura, 1509-10 Pandemonium, 1841 Åpenbaringen Drømmen Hvetemark med sypresser Dominant Kurve (Dominant kurve). 1936 Kanagawa Oki gjennomsnittlig tilbake Frokost med morgenavisen, 1898. Et hjørne av hagen i Montgeron, 1876-7 Fall of the damned into hell Det ensomme treet Noon, eller The Siesta, etter Millet, 1890 Lascaux hulemaleri, Bordeaux, Frankrike Wiltshire Landscape, 1937 (akvarell)
Vis flere kunstverker

Utdrag fra våre bestselgere

Vis flere kunstverker

Ofte stilte spørsmål om Meisterdrucke

Det er enkelt å skreddersy dine kunsttrykk hos Meisterdrucke. Den intuitive prosessen gjør det mulig å designe et kunstverk etter egne ønsker: Velg ramme, bildestørrelse og trykkmedium, og legg til glass eller spennramme. Vi tilbyr også tilpassede alternativer som passepartout, rammelister og avstandslister. Kundestøtte er tilgjengelig for å hjelpe deg med å designe ditt perfekte kunstverk.

Hos Meisterdrucke har du en unik mulighet til å visualisere kunstverket du har tilpasset direkte i ditt eget rom. For en skreddersydd forhåndsvisning laster du bare opp et bilde av rommet, og du får se kunstverket i de rette omgivelsene. Hvis du besøker nettsiden vår via en mobilenhet (mobil eller nettbrett), vil våre AR-funksjoner gi bildet ditt liv og projisere det i rommet ditt. En unik opplevelse som kombinerer kunst og teknologi på en særegen måte.

Det å velge medium handler ofte om personlig smak. For å gi deg en bedre idé om sluttresultatet, viser vi deg bilder for hvert medium. For en holistisk opplevelse tilbyr vi til og med et prøveeksemplar av alle papirvarianter slik at du ikke trenger å ta avgjørelsen utelukkende basert på det visuelle. Settet med prøveeksemplarer er helt gratis – du betaler kun for frakt. Du kan bestille prøvesettet her.

Ikke bekymre deg. Hos Meisterdrucke behandler vi ikke bestillinger mekanisk. Vi ser gjennom hver bestilling manuelt. Hvis det er uoverensstemmelser eller noe rart med konfigurasjonen, kontakter vi deg umiddelbart. Våre imøtekommende og tålmodige kundeagenter er selvsagt også på plass for å hjelpe deg med konfigurasjonen. Vi justerer bildet sammen med deg via telefon eller e-post, slik at sluttresultatet imøtekommer forventningene dine.

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andre språl

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2748 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.no