Søk etter kunstner, tittel eller stil – for eksempel Monet, Stjernenatt, impresjonisme, Hokusai-bølgen, akt. Beskriv scenen – for eksempel grønn eng, abstrakt med mye rødt, mørkt oljemaleri, stående akt ved et tre.

Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin av Achille Lemot

Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin

(Illustration of Achille Lemot (1846-1909) in Le Pelerin)


Achille Lemot

€ 132.32
Enthält 0% MwSt.
   Konfigurer kunsttrykk
Udatert  ·  engraving  ·  Bilde ID: 1077969

Uklassifiserte artister

Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin · Achille Lemot. Tilgjengelig som kunsttrykk på lerret, fotopapir, akvarelltavle, ubestrøket papir eller japansk papir.
/ Bridgeman Images
AR/3D   Se i 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Legg til favoritter    Velg veggfarge    Vis maleriet i et rom
0 Vurderinger

Konfigurer kunsttrykk

Bilderamme

Medium og blindramme

Glass og passepartout

Diverse og ekstrautstyr

 Lagre / sammenligne konfigurasjon
Preview Icon

Oppsummering

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 132.32
(inkl. 20% MwSt)
   Legg i handlekurv

Bildschärfe: PERFEKT

Skulle du ønske justeringer av lysstyrke og farge, eller en tilpasset beskjæring av bildet, gjør vi gjerne disse endringene uten ekstra kostnad for deg. Værsåsnill ikke nøl med å kontakte oss.

Lignende kunstverk valgt for deg

Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin Ødeleggelse av en tysk ekspedisjon til Afrika - i "" Le Petit Journal"" av 03/10/1891 Den tyske garnisonen i Windhoek, beleiret av Herero, Sørvest-Afrika, 1904 The Sudanese troops of Samory Toure (circa 1835-1900) were placed behind the banks of the Cavalby River by a French colony under Lieutenant Walfel. Sudan, 9 September 1898. Illustration in “” Le Pelerin”” of October 9 I Algerie, en bataljon organisert av en hel bataljon av Zouaves, forsterket av kavaleriet, for å fange Areski ben Bashir, tre ganger dømt til døden av domstolen i Alger. Gravering i "" Le petit journal"" 23.12.1893. Selvas samling. Død av markisen av Mores (Antoine-Amedee-Marie-Vincent) Manca de Vallombrosa (1858-1896) og hans følgesvenner nær El-Ouatia (El Ouatia) i Tunisia i 1896 - Illustrasjon av Achille Lemot i "" Le-Pelerin" " av juni 1896 Kamp med Brigands, Algerie, 1892 Illustrasjon av Eugene Damblans (1865-1945) i Le Pelerin, 06/03/04 - Et snøskred, ved Pare-passet, i Alpene, forårsaket flere dødsfall ved 157. infanteri - Ulike fakta, Armee, fjellklatring, infanteri , Alpene, Skred - Soldat Den franske hæren leter etter Arezki El Bachir Slaget ved Tamai 13. mars 1884, 1884 Slaget ved Atbara (Sudan) Slaget ved Sarikamis Erobringen av festningen Dogubayazit (Beyazit) tysk hær i Namibia Russisk-tyrkisk krig 1828-1829 - Erobringen av Erzeroum - Erobringen av Erzurum av Ivan Paskevich 27. juni Japanske tropper angriper russiske skyttergraver, Mukden, Manchuria, oktober 1904 Ødeleggelse av en tysk ekspedisjon i Afrika omslagsillustrasjon fra Le Petit Journal, 1891 Zouavene tok en av barrikadene med en flott bajonettladning, illustrasjon fra I Transvaal, inntak av et engelsk batteri av boerne, illustrasjon fra 'Le Petit Journal', 28. januar 1900 En fransk seier i Sentral-Afrika, 1902 Slaget ved Port Arthur, 1904. Candahar: The 92nd Highlanders and the 2nd Gurkhas Storming Gaudi Mullah Sahibdad, fra 'The Illustrated London News', 1901 Til minne om forsvaret av Mazagran, kamp fra 3. til 6. februar 1840, mot hæren på mer enn 10 000 mann ført av Abd el Kader, vant kaptein Lelievres franske bataljon seier. Gravering i "" Le petit journal"" 12.06.1896. Selvas samling. Opprør på Nordvestgrensen, britene beleiret ved Malakand, India, 1897 The Take of Puebla, Mexico av franskmennene, 1863 Galliske krigsvogner i slaget ved Gergovia, fra et beskyttende omslag for skolebøker, sent på 1800-tallet Beleiringen av Lang-Son, 13. februar 1885 General Ducrot (1817-82) i slaget ved Champigny, 29. januar, 1870 Britene blir angrepet ved fortet Mala-Khan under et opprør i India i 1897 (gravering)
Vis flere lignende kunstverk

Lignende kunstverk valgt for deg

Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin Ødeleggelse av en tysk ekspedisjon til Afrika - i "" Le Petit Journal"" av 03/10/1891 Den tyske garnisonen i Windhoek, beleiret av Herero, Sørvest-Afrika, 1904 The Sudanese troops of Samory Toure (circa 1835-1900) were placed behind the banks of the Cavalby River by a French colony under Lieutenant Walfel. Sudan, 9 September 1898. Illustration in “” Le Pelerin”” of October 9 I Algerie, en bataljon organisert av en hel bataljon av Zouaves, forsterket av kavaleriet, for å fange Areski ben Bashir, tre ganger dømt til døden av domstolen i Alger. Gravering i "" Le petit journal"" 23.12.1893. Selvas samling. Død av markisen av Mores (Antoine-Amedee-Marie-Vincent) Manca de Vallombrosa (1858-1896) og hans følgesvenner nær El-Ouatia (El Ouatia) i Tunisia i 1896 - Illustrasjon av Achille Lemot i "" Le-Pelerin" " av juni 1896 Kamp med Brigands, Algerie, 1892 Illustrasjon av Eugene Damblans (1865-1945) i Le Pelerin, 06/03/04 - Et snøskred, ved Pare-passet, i Alpene, forårsaket flere dødsfall ved 157. infanteri - Ulike fakta, Armee, fjellklatring, infanteri , Alpene, Skred - Soldat Den franske hæren leter etter Arezki El Bachir Slaget ved Tamai 13. mars 1884, 1884 Slaget ved Atbara (Sudan) Slaget ved Sarikamis Erobringen av festningen Dogubayazit (Beyazit) tysk hær i Namibia Russisk-tyrkisk krig 1828-1829 - Erobringen av Erzeroum - Erobringen av Erzurum av Ivan Paskevich 27. juni Japanske tropper angriper russiske skyttergraver, Mukden, Manchuria, oktober 1904 Ødeleggelse av en tysk ekspedisjon i Afrika omslagsillustrasjon fra Le Petit Journal, 1891 Zouavene tok en av barrikadene med en flott bajonettladning, illustrasjon fra I Transvaal, inntak av et engelsk batteri av boerne, illustrasjon fra 'Le Petit Journal', 28. januar 1900 En fransk seier i Sentral-Afrika, 1902 Slaget ved Port Arthur, 1904. Candahar: The 92nd Highlanders and the 2nd Gurkhas Storming Gaudi Mullah Sahibdad, fra 'The Illustrated London News', 1901 Til minne om forsvaret av Mazagran, kamp fra 3. til 6. februar 1840, mot hæren på mer enn 10 000 mann ført av Abd el Kader, vant kaptein Lelievres franske bataljon seier. Gravering i "" Le petit journal"" 12.06.1896. Selvas samling. Opprør på Nordvestgrensen, britene beleiret ved Malakand, India, 1897 The Take of Puebla, Mexico av franskmennene, 1863 Galliske krigsvogner i slaget ved Gergovia, fra et beskyttende omslag for skolebøker, sent på 1800-tallet Beleiringen av Lang-Son, 13. februar 1885 General Ducrot (1817-82) i slaget ved Champigny, 29. januar, 1870 Britene blir angrepet ved fortet Mala-Khan under et opprør i India i 1897 (gravering)
Vis flere lignende kunstverk

Andre kunstrykk av Achille Lemot

Død av markisen av Mores (Antoine-Amedee-Marie-Vincent) Manca de Vallombrosa (1858-1896) og hans følgesvenner nær El-Ouatia (El Ouatia) i Tunisia i 1896 - Illustrasjon av Achille Lemot i "" Le-Pelerin" " av juni 1896 Pengemakten manipulerer frimureren som manipulerer de valgte representantene for Senatet og Forsamlingen - av Lemot, i «Le Pèlerin» Voltaire er ikke fornøyd med Achille Lemot (1846-1909) - Karikatur av frimurerne - i «Pèlerin», 25/04/1909 Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 05/05/07 - Forsøk på sekularisering - antimureri, frimureri, religion, tro, katolisisme - sekularisering, sekularisme, sekularister - Jeanne d Radikal-sosialister (sosialistiske radikaler): tegneserie av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin (1909) - en arbeider krasjer under byrden av skatter, skatter og ulemper som følge av vanstyre fra regjeringen og Georges Clemenceau - streiker, d Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 25/04/09 - Voltaire er ikke fornøyd - Antimaconism Freemaking, Religion Faith, Catholic Catholicism - Laicization Laicite Laiques lover - Voltaire, Jeanne d'Arc Tegneserieantisemitt av Achille Lemot for «Le-Pelerin»» fra september 1896 - Handelsskole: når du blir et stipend, du min seng Jakob, hva vil du dele? Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 28/03/09 - Det evige forsøket - Klerikalisme og antirepublikanisme, antimureri, religion og tro, katolisisme - Sekularisering, sekularisme, sekulære lover - Jesus Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 06/10/07 - Dagens spørsmål - Kolonisering Kolonialisme Kolonisme, Antimakonisme Freemaking, Religion Tro, Ateisme, Patriotisme, Eksil, Katolsk Katolisisme - Nybyggere, Explorer, Forcats, Bagnard Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 07/01/06 - Neste fremmed - Landbruk, Kollektivisme, Sosialisme - Arbeider, Bønder, Bønder - Ogre/spise/svelge, Animalisering Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 04/02/06 - Hva kommer de for å gjøre? - Religion Tro, katolsk katolisisme - Separasjon av kirke og stat, inventar/reaksjoner på inventar Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 23/05/09 - Slangen og filen - Antimureri, religion og tro, kristent kors, fabler av La Fontaine og andre, katolisisme - Sekularisering, sekularisme, lekfolk - Slanger - Animalisering Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 28/02/04 - Holdningen til ulike nasjoner... - Russland, den russisk-japanske krig - Émile Combes, bjørn, markedsbjørn - Animalisering, karneval/lek/sirkus Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 08/09/07 - Marsjen mot avgrunnen - Sosialt, antimureri, frimureri, hær, patriotisme, blind - Émile Zola, Jean Jaurès - Blind Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 31/01/04 - Hvordan de tjener Frankrike - Tyskland Preussen, Religion Tro, Bloc des Left, Patriotisme, katolsk katolisisme - Utkastelser av religiøse - Combes Emile (1835-1921) , William II, Delsor Nic
Oppdag flere verk av Achille Lemot

Andre kunstrykk av Achille Lemot

Død av markisen av Mores (Antoine-Amedee-Marie-Vincent) Manca de Vallombrosa (1858-1896) og hans følgesvenner nær El-Ouatia (El Ouatia) i Tunisia i 1896 - Illustrasjon av Achille Lemot i "" Le-Pelerin" " av juni 1896 Pengemakten manipulerer frimureren som manipulerer de valgte representantene for Senatet og Forsamlingen - av Lemot, i «Le Pèlerin» Voltaire er ikke fornøyd med Achille Lemot (1846-1909) - Karikatur av frimurerne - i «Pèlerin», 25/04/1909 Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 05/05/07 - Forsøk på sekularisering - antimureri, frimureri, religion, tro, katolisisme - sekularisering, sekularisme, sekularister - Jeanne d Radikal-sosialister (sosialistiske radikaler): tegneserie av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin (1909) - en arbeider krasjer under byrden av skatter, skatter og ulemper som følge av vanstyre fra regjeringen og Georges Clemenceau - streiker, d Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 25/04/09 - Voltaire er ikke fornøyd - Antimaconism Freemaking, Religion Faith, Catholic Catholicism - Laicization Laicite Laiques lover - Voltaire, Jeanne d'Arc Tegneserieantisemitt av Achille Lemot for «Le-Pelerin»» fra september 1896 - Handelsskole: når du blir et stipend, du min seng Jakob, hva vil du dele? Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 28/03/09 - Det evige forsøket - Klerikalisme og antirepublikanisme, antimureri, religion og tro, katolisisme - Sekularisering, sekularisme, sekulære lover - Jesus Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 06/10/07 - Dagens spørsmål - Kolonisering Kolonialisme Kolonisme, Antimakonisme Freemaking, Religion Tro, Ateisme, Patriotisme, Eksil, Katolsk Katolisisme - Nybyggere, Explorer, Forcats, Bagnard Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 07/01/06 - Neste fremmed - Landbruk, Kollektivisme, Sosialisme - Arbeider, Bønder, Bønder - Ogre/spise/svelge, Animalisering Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 04/02/06 - Hva kommer de for å gjøre? - Religion Tro, katolsk katolisisme - Separasjon av kirke og stat, inventar/reaksjoner på inventar Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 23/05/09 - Slangen og filen - Antimureri, religion og tro, kristent kors, fabler av La Fontaine og andre, katolisisme - Sekularisering, sekularisme, lekfolk - Slanger - Animalisering Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 28/02/04 - Holdningen til ulike nasjoner... - Russland, den russisk-japanske krig - Émile Combes, bjørn, markedsbjørn - Animalisering, karneval/lek/sirkus Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pèlerin, 08/09/07 - Marsjen mot avgrunnen - Sosialt, antimureri, frimureri, hær, patriotisme, blind - Émile Zola, Jean Jaurès - Blind Illustrasjon av Achille Lemot (1846-1909) i Le Pelerin, 31/01/04 - Hvordan de tjener Frankrike - Tyskland Preussen, Religion Tro, Bloc des Left, Patriotisme, katolsk katolisisme - Utkastelser av religiøse - Combes Emile (1835-1921) , William II, Delsor Nic
Oppdag flere verk av Achille Lemot

Utdrag fra våre bestselgere

Danaë, 1891 Gult - Rødt - Blått Havn med dronningen av Sabas ombordstigning Reklameplakat for Baron Hotel i Aleppo, ca. 1920 Beaulieu: Fourmis-bukten, 1892 Høyvognen Hammamet, 1914 Dyr i et landskap, 1914 Tsuki-sletten i Kai-provinsen (Kai tsuki no hara), fra serien Trettiseks utsikter over Fuji-fjellet Frokost i det grønne Våreffekt, Giverny, 1890 Buddha En kafé i Davos Venus Christina
Vis flere kunstverker

Utdrag fra våre bestselgere

Danaë, 1891 Gult - Rødt - Blått Havn med dronningen av Sabas ombordstigning Reklameplakat for Baron Hotel i Aleppo, ca. 1920 Beaulieu: Fourmis-bukten, 1892 Høyvognen Hammamet, 1914 Dyr i et landskap, 1914 Tsuki-sletten i Kai-provinsen (Kai tsuki no hara), fra serien Trettiseks utsikter over Fuji-fjellet Frokost i det grønne Våreffekt, Giverny, 1890 Buddha En kafé i Davos Venus Christina
Vis flere kunstverker


Dette mener kundene våre om oss



Ofte stilte spørsmål om Meisterdrucke


Det er enkelt å skreddersy dine kunsttrykk hos Meisterdrucke. Den intuitive prosessen gjør det mulig å designe et kunstverk etter egne ønsker: Velg ramme, bildestørrelse og trykkmedium, og legg til glass eller spennramme. Vi tilbyr også tilpassede alternativer som passepartout, rammelister og avstandslister. Kundestøtte er tilgjengelig for å hjelpe deg med å designe ditt perfekte kunstverk.

Hos Meisterdrucke har du en unik mulighet til å visualisere kunstverket du har tilpasset direkte i ditt eget rom. For en skreddersydd forhåndsvisning laster du bare opp et bilde av rommet, og du får se kunstverket i de rette omgivelsene. Hvis du besøker nettsiden vår via en mobilenhet (mobil eller nettbrett), vil våre AR-funksjoner gi bildet ditt liv og projisere det i rommet ditt. En unik opplevelse som kombinerer kunst og teknologi på en særegen måte.

Det å velge medium handler ofte om personlig smak. For å gi deg en bedre idé om sluttresultatet, viser vi deg bilder for hvert medium. For en holistisk opplevelse tilbyr vi til og med et prøveeksemplar av alle papirvarianter slik at du ikke trenger å ta avgjørelsen utelukkende basert på det visuelle. Settet med prøveeksemplarer er helt gratis – du betaler kun for frakt. Du kan bestille prøvesettet her.

Ikke bekymre deg. Hos Meisterdrucke behandler vi ikke bestillinger mekanisk. Vi ser gjennom hver bestilling manuelt. Hvis det er uoverensstemmelser eller noe rart med konfigurasjonen, kontakter vi deg umiddelbart. Våre imøtekommende og tålmodige kundeagenter er selvsagt også på plass for å hjelpe deg med konfigurasjonen. Vi justerer bildet sammen med deg via telefon eller e-post, slik at sluttresultatet imøtekommer forventningene dine.


Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Har du spørsmål?

Er du interessert i et kunsttrykk fra fabrikken vår, men har ikke bestemt deg helt enda? Trenger du hjelp med bestilling eller råd om hvordan du velger riktig medium?

Ekspertene våre hjelper deg gjerne.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Andre språl

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.no